V0982 BLACK BEAUTY
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | V0982 |
| Color | BLACK AND BROWN |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 10 |
| Length | 220cm / 87inch |
| Height | 165cm / 65inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 500kg |